MXLPLAD36KP18A
MFR.Part #
MXLPLAD36KP18A
JLCPCB Part #
C2635561
Description
-55℃~+150℃ 1.169kA 18V 20V 30.8V 36kW 60uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS