MIC5203-3.3YM4
MFR.Part #
MIC5203-3.3YM4
JLCPCB Part #
C3745825
Package
SOT-143
Description
-40℃~+125℃ 1 16V 3.3V 600mV@(80mA) 750uA 80mA Fixed Positive SOT-143 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS