MXLPLAD18KP9.0A
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXLPLAD18KP9.0A
JLCPCB Part #
C2631056
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 100V 124A 146V 18kW 60uA 90V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS