MPLAD30KP75CA/TR
MFR.Part #
MPLAD30KP75CA/TR
JLCPCB Part #
C2449640
Description
10uA 121V 246A 30kW 75V 83.3V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS