MXPLAD36KP45AE3
MFR.Part #
MXPLAD36KP45AE3
JLCPCB Part #
C2631474
Description
-55℃~+150℃ 36kW 45V 496A 50V 72.7V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS