MXLPLAD15KP15A
MFR.Part #
MXLPLAD15KP15A
JLCPCB Part #
C2631096
Description
15V 15kW 16.7V 24.4V 618A TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS