MXLPLAD15KP45A
MFR.Part #
MXLPLAD15KP45A
JLCPCB Part #
C2633487
Description
-55℃~+150℃ 15kW 207A 45V 50V 72.7V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS