MXLPLAD15KP26A
MFR.Part #
MXLPLAD15KP26A
JLCPCB Part #
C2633442
Description
-55℃~+150℃ 10uA 15kW 26V 28.9V 357A 42.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS