MXLPLAD18KP26A
MFR.Part #
MXLPLAD18KP26A
JLCPCB Part #
C2631167
Description
-55℃~+150℃ 18kW 26V 28.9V 42.1V 428A TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS