MPLAD36KP22A/TR
MFR.Part #
MPLAD36KP22A/TR
JLCPCB Part #
C5676621
Description
-55℃~+150℃ 10uA 22V 24.4V 36.4V 36kW@10/1000us 990A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS