MXLPLAD15KP22A
MFR.Part #
MXLPLAD15KP22A
JLCPCB Part #
C2633450
Description
15kW 22V 24.4V 35.5V 423A TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS