5KP78AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
5KP78AE3/TR13
JLCPCB Part #
C2448364
Package
P600
Description
-55℃~+175℃ 126V 2uA 39.7A 5kW 78V 86.7V TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS