MXLPLAD15KP12A
MFR.Part #
MXLPLAD15KP12A
JLCPCB Part #
C2631133
Description
12V 13.3V 15kW 19.9V 753A TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS