MXL1.5KE6.8CAE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXL1.5KE6.8CAE3
JLCPCB Part #
C2627946
Package
CASE-1
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 10.5V 143A 1mA 5.8V 6.45V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS