MXL1.5KE68CAE3
MFR.Part #
MXL1.5KE68CAE3
JLCPCB Part #
C2626473
Package
CASE-1
Description
1.5kW 16.3A 1uA 58.1V 64.6V 92V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS