MXL1.5KE6.8AE3
MFR.Part #
MXL1.5KE6.8AE3
JLCPCB Part #
C2626426
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 10.5V 143A 5.8V 6.45V TVS Unidirectional CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS