MX1.5KE6.8CAE3
MFR.Part #
MX1.5KE6.8CAE3
JLCPCB Part #
C2630437
Package
CASE-1
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 10.5V 143A 5.8V 6.45V Bidirectional TVS CASE-1 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS