AT25020AN-10SU-1.8-T
MFR.Part #
AT25020AN-10SU-1.8-T
JLCPCB Part #
C19464727
Package
SOIC-8
Description
-40℃~+85℃ 1,000,000 cycles 1.8V~5.5V 100 Years 10MHz 2Kbit 5ms Hardware write protection function、Software write protection function、Built-in write enable latch (WEL) SPI SOIC-8 EEPROM ROHS