MSMLJ8.5CAE3/TR
MFR.Part #
MSMLJ8.5CAE3/TR
JLCPCB Part #
C3711197
Package
SMLJ(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 14.4V 208.4A 25uA 3kW 8.5V 9.44V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMLJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS