MSMLJ6.5CAE3/TR
MFR.Part #
MSMLJ6.5CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2449217
Package
DO-214AB(SMLJ)
Description
11.2V 267.9A 3kW 6.5V 7.22V TVS DO-214AB(SMLJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS