MSMLJ75CAE3/TR
MFR.Part #
MSMLJ75CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2449305
Package
DO-214AB(SMLJ)
Description
-65℃~+150℃ 121V 24.8A 2uA 3kW 75V 83.3V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMLJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS