MSMLJ78CAE3/TR
MFR.Part #
MSMLJ78CAE3/TR
JLCPCB Part #
C3709717
Package
SMLJ(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 126V 22.8A 2uA 3kW 78V 86.7V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMLJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS