MSMLG64CAE3/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MSMLG64CAE3/TR
JLCPCB Part #
C6916809
Package
SMLG(DO-215AB)
Description
-55℃~+150℃ 103V 29.2A@10/1000us 2uA 3kW@10/1000us 64V 78.6V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMLG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS