MXSMCJLCE12AE3
MFR.Part #
MXSMCJLCE12AE3
JLCPCB Part #
C2629616
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 12V 13.3V 19.9V 5uA 75A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS