MSMLJ14CAE3/TR
MFR.Part #
MSMLJ14CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2448426
Package
DO-214AB(SMLJ)
Description
129.4A 14V 17.2V 23.2V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMLJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS