MAPLAD6.5KP13CA
MFR.Part #
MAPLAD6.5KP13CA
JLCPCB Part #
C2626236
Package
Mini-PLAD
Description
13V 14.4V 21.5V 302A 6.5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Mini-PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)