MSMCJLCE6.5A/TR
MFR.Part #
MSMCJLCE6.5A/TR
JLCPCB Part #
C6105578
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
11.2V 6.5V 7.22V Bidirectional TVS SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS