MA15KP170CA
MFR.Part #
MA15KP170CA
JLCPCB Part #
C2634217
Description
-65℃~+150℃ 15kW 170V 189V 275V 55A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)