MSMCJLCE7.5A/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MSMCJLCE7.5A/TR
JLCPCB Part #
C2448822
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100A 100pF 12.9V 250uA 7.5V 8.33V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS