MSMCJ33CAE3/TR
MFR.Part #
MSMCJ33CAE3/TR
JLCPCB Part #
C3715214
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 28.1A 33V 36.7V 53.3V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS