MSMCJLCE40AE3/TR
MFR.Part #
MSMCJLCE40AE3/TR
JLCPCB Part #
C3706459
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 23.3A 40V 44.4V 5uA 64.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS