MSMCJLCE30AE3/TR
MFR.Part #
MSMCJLCE30AE3/TR
JLCPCB Part #
C2448697
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 30V 31A 33.3V 48.4V 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS