MSMCJLCE33AE3/TR
MFR.Part #
MSMCJLCE33AE3/TR
JLCPCB Part #
C2448857
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 28.1A 33V 36.7V 53.3V 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS