MSMCGLCE90AE3
MFR.Part #
MSMCGLCE90AE3
JLCPCB Part #
C2628707
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 10.3A 100V 146V 5uA 90V 90pF IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)