MSMCGLCE40AE3
MFR.Part #
MSMCGLCE40AE3
JLCPCB Part #
C2625912
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100pF 23.3A 40V 44.4V 5uA 64.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)