MSMCGLCE6.5A/TR
MFR.Part #
MSMCGLCE6.5A/TR
JLCPCB Part #
C3700725
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 100A 100pF 11.2V 1mA 6.5V 7.22V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS Unidirectional SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS