MRT100KP45CA/TR
MFR.Part #
MRT100KP45CA/TR
JLCPCB Part #
C6098044
Description
-65℃~+150℃ 100kW@6.4/69us 150uA 45V 50V 88.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS