MRT100KP70CA/TR
MFR.Part #
MRT100KP70CA/TR
JLCPCB Part #
C5675907
Description
-65℃~+150℃ 100kW 10uA 138V 70V 725A 77.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS