MPLAD6.5KP43CA
MFR.Part #
MPLAD6.5KP43CA
JLCPCB Part #
C2625934
Description
-55℃~+150℃ 10uA 43V 47.8V 6.5kW 69.4V 93A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)