MPLAD6.5KP13CA
MFR.Part #
MPLAD6.5KP13CA
JLCPCB Part #
C2625460
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.4V 21.5V 302A 6.5kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)