MPLAD30KP260CA
MFR.Part #
MPLAD30KP260CA
JLCPCB Part #
C2632594
Description
10uA 260V 289V 30kW 419V 71A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)