MPLAD6.5KP22AE3
MFR.Part #
MPLAD6.5KP22AE3
JLCPCB Part #
C3709808
Description
-55℃~+150℃ 10uA 183A 22V 24.4V 35.5V 6.5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS