MAPLAD36KP43CA
MFR.Part #
MAPLAD36KP43CA
JLCPCB Part #
C2632978
Description
-55℃~+150℃ 10uA 36kW 43V 47.8V 519A 69.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)