MPLAD15KP170CA
MFR.Part #
MPLAD15KP170CA
JLCPCB Part #
C2630249
Description
10uA 15kW 170V 189V 275V 55A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS