MAPLAD30KP70A
MFR.Part #
MAPLAD30KP70A
JLCPCB Part #
C2630718
Description
-55℃~+150℃ 113V 264A 30kW 70V 77.8V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)