MPLAD7.5KP22AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MPLAD7.5KP22AE3
JLCPCB Part #
C2627647
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 10uA 211A 22V 24.4V 35.5V 7.5kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS