MPLAD6.5KP17AE3
MFR.Part #
MPLAD6.5KP17AE3
JLCPCB Part #
C2625644
Description
17V 18.9V 236A 27.6V 6.5kW TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS