MPLAD6.5KP11AE3
MFR.Part #
MPLAD6.5KP11AE3
JLCPCB Part #
C3713654
Description
-55℃~+150℃ 10uA 11V 12.2V 18.2V 358A 6.5kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS