MXPLAD6.5KP22CA
MFR.Part #
MXPLAD6.5KP22CA
JLCPCB Part #
C2629518
Description
183A 22V 24.4V 35.5V 6.5kW TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS