MXPLAD6.5KP33A
MFR.Part #
MXPLAD6.5KP33A
JLCPCB Part #
C2629871
Description
123A 33V 36.7V 53.3V 6.5kW TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS